Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vezeme Krásný pohár z Dukly

27. 1. 2010

 

Úvodem bych chtěl všem hráčům vyslovit obrovskou pochvalu za jejich výkony, bojovnost, nasazení, odhodlání a plnění trenérských pokynů! Kluci mě překvapili a své stříbrné medaile si domů odvezli zcela zaslouženě!!! Ještě jedna poznámka, na tomto turnaji jsme byli hned za Kralupy nejmenší tým...

 

Nominovaní hráči : 1) Markus, 2) Jarďas, 3) Hraboš, 4) Džordžo, 5) Honzík Vaca, 6) Urby, 7) Domča, 8) Janys, 9) Šupajz

skupina A

 

Junior Kralupy  1:10  FK Ravel junior

 - Tento zápas není potřeba hodnotit. Se soupeřem jsme si dělali, co jsme chtěli a dali mu velkou lekci. Předváděli jsme pohledné akce na jeden dotek.  Soupeř byl opravdu hodně slabý a od každého týmu ze skupiny dostal pořádný příděl! Góly : Urby 3x , Vacík 2x , Šupajz 2x , Janys 2x , Jarďas

 

Dukla Praha  4:2  FK Ravel junior

- O poznání těžší soupeř než Kralupy. Dukla byla důraznější a rychlejší. V 6 - minutě se dostala do vedení 1:0, ale hned v zápětí vyrovnal Šupajz. Bohužel i po tomto vyrovnání jsme pustili Duklu do tlaku, ze kterého jsme dostali druhý gól. Ani tady jsme nesložili zbraně a snažili se vyrovnat. Škoda, že jsme nedokázali z veliké šance Šupajze vyrovnat. Po neproměněných šancí nás Dukla dorazila dvěma přesnými zásahy, na které stačil odpovědět jen Urby. Druhý zápas na turnaji prohráváme, ale odcházíme z něj se vztyčenou hlavou!  Góly : Šupajz, Urby

 

Motorlet Praha  4:4  FK Ravel junior

- Poslední zápas ve skupině nám měl pomoci k postupu do semifinále. Díky vysoké výhře nad Kralupy nám k postupu stačilo nad Motorletem neprohrát. Jenomže do zápasu vstupujeme laxně a po nakopnutém balónu za naší obranu dostáváme první gól. Po střele Fíli se nám okamžitě povedlo vyrovnat. Ale opět po individuálních chybách a nedůrazu obrany prohráváme už 3:1 a vypadalo to s námi bledě. Běží poslední 5 - minut zápasu a Urby snižuje na 3:2. Tlačíme se do útoku, ale zapomínáme na zadní vrátka a dostáváme čtvrtý gól! Po tomto gólu jsme začali jezdit. Kluci chtěli do bojů o medaile postoupit a v posledních 2- minutách utkání jsme Motorlet zamkli na jejich vlastní polovině a dvěma přesnými zásahy dokázali zápas vyrovnat. Rozhodčí ukončil zápas, tudíž se můžeme z postupu do semifinále radovat MY! Góly : Fíla, Urby, Šupajz 2x

 

V semifinále nás čekal do této chvíle neohrožený tým Meteoru Praha, který ve své základní skupině neztratil ani bod!
 
 
 
 semifinále

Meteor Praha  1:2  FK Ravel junior

- Proti očividně vyspělejšímu družstvu jsme chtěli hrát zabezpečený fotbal. Kdyby jsme měli hrát proti chlapcům z Meteoru otevřenou hru, asi by to pro nás nedopadlo dobře. Ale my jsme šli do zápasu s jasným cílem, v obraně budeme hrát tvrdě a bezpečně a v útoku se nám podaří střelit šťastný gól. Abych to lépe přiblížil - hráli jsme takový Řecký styl na ME v roce 2004 v Portugalsku. Vyhráváme los o merunu a ve 3 - vteřině dává Urby vedoucí branku. Naši hráči plnili úkoly trenérů na jedničku s hvězdičkou, a s tím si Meteor nevěděl rady. Všechny útoky naši tři obránci perfektně utkli už v zárodku akce! 7- minuta zápasu a trochu šťastné vyrovnání z nenápadné střely. Jdeme rozehrát, Urby si bere míč a úplně stejným způsobem dává i druhou branku! Do konce zápasu ještě zbývalo spoustu času, Meteor chtěl vyrovnat, ale naši hráči hráli v obraně velice zodpovědně! Pravděpodobně trochu překvapivě postupujeme do finále my na úkor favorita z Meteoru! Góly : Urby 2x

finále

Králův Dvůr  4:1  FK Ravel junior

 - Finálový zápas zvládáme, i když výsledek tomu tak nenapovídá naši hráči hráli výborně a urostlým soupeřům nic nedarují. Myslím si, že jsme i v tomto utkání hráli vyrovnanou, né-li lepší partii. Po nešťastném výroku rozhodčího dostáváme gól z přímáku, další gól dostáváme z nakopnutého míče, třetí branku dostáváme po odrazu mantinelu za brankou a poslední gól opět z nakopnutého míče. Králův dvůr si nevypracoval po zemi jedinou kloudnou akci, naše obrana byla důrazná a soupeři nedarovala jediný balon zadarmo!!! Naopak my si vytváříme pěknou akci po přiťuknutí Urbyho, Vojta přetlačuje o hlavu většího hráče a nádherně zavěsil! Soupeř nás rozhodně nepřehrává, spíše přestřeluje. Toto utkání určitě dalo více nám, než soupeři! Nicméně zlatou medaili Královákům přejeme a těšíme se na další vzájemné utkání! Góly : Šupajz

 

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Radek Urban - dnes byl zkrátka k nezastavení!!!  Dle mého názoru, mohl klidně toto ocenění získat i Vojta Šupík, který v obraně hrál fantasticky a bezchybně...

 

Jirka Strnad

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář